Çante LV per Meshkuj

Free shipping
BM1911109
16, 000 Lek
In stock
+
Add to wish list
Izmiri Shop
Izmiri Shop është dyqani që sjell për ju produkte të ndryshme dhe të përzgjedhura me k...
Transporti
Pagesat
Our advantages
  • — Mundësi Kthimi/Ndërrimi
  • — Njoftime me e-mail
  • — Çmime Fantastike


Çantë Louis Vuitton per Meshkuj

Material 100% lekure. 

Jane mjaft cilesore dhe funksionale.

Eshte shume praktike duke e mbajtur tek pjesa e belit ose tek krahu.

Çantat janë imitim shume cilesor i origjinales.

Transporti eshte falas.

No posts found

Write a review

Similar products

Free shipping
15, 000 Lek
Free shipping
12, 500 Lek
Free shipping
6, 000 Lek
Free shipping
Contact us for a price
Bli në BalkMall

Mënyrat e Pagesave

Transport i Shpejtë

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë & Kosovë

Mundësi Kthimi / Ndërrimi

Ju mund të Ktheni ose Ndërroni Produktin