Portofol Louis Vuitton per Meshkuj

Transport Falas
BM7211110
6, 000 Lek
I Disponueshëm
+
Izmiri Shop
Izmiri Shop është dyqani që sjell për ju produkte të ndryshme dhe të përzgjedhura me k...


Portofol Louis Vuitton per Meshkuj

Perbehen nga 100% lekure. 

Jane mjaft cilesore dhe funksionale.

Te pershtatshme per te mbajtur parate, si dhe karta te ndryshme qe ju nevojiten.

Permasat: 9*11 cm

Portofolat janë imitim shume cilesor i origjinales.

Dimensionet:
9*11 cm
Materiali:
Lekure
Ngjyrat
Ngjyra:
Kafe

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Produkte të blera së bashku

BM168530
BalkMall Dimensionet: 40cm*12cm*30cm Vendi Prodhimit: Kine
Vendi ProdhimitKine
550 Lek
I Disponueshëm

Të Ngjashme

Transport Falas
13, 500 Lek
Transport Falas
13, 500 Lek
Transport Falas
13, 500 Lek
Transport Falas
13, 500 Lek
Transport Falas
2, 500 Lek
Transport Falas
13, 500 Lek
Transport Falas
13, 500 Lek
Transport Falas
12, 500 Lek
Transport Falas
16, 000 Lek
Transport Falas
15, 000 Lek
Transporti

Transport i Shpejtë në Shqipëri, Kosovë & Maqedoni

Pagesat

Mënyrat e Pagesave në BalkMall

Kthimi & Rimbursimi

Deri në 15 Ditë