Kufje me Bluetooth i12 TWS

BM943647
1, 500 Lek
In stock
+
Add to wish list
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...

Kufje me bluetooth i12 TWS

  • Te lehta dhe praktike
  • Lidhen lehtesisht me çdo lloj telefoni
  • Bluetooth V5.0.
  • Mund te perdoren bashke ose te pavarura nga njera tjetra
  • Touch Control - Kontrolloni volumin apo nderroni muziken thjesht duke prekur kufjet ne pjesen e jashtme
  • Kapaciteti i baterise: 300mAh
  • Karikohen ne momentin e vendosjes ne kutine e tyre si dhe me ane te fishes se karikimit
  • Koha e karikimit: 1 ore
  • Koha standby: 6 ore
  • Koha e perdorimit: 3-4 ore
Dimensionet:
10X10X5 cm
Modeli:
i12 TWS
Pesha:
0.3 kg
Vendi Prodhimit:
Kine
Ngjyrat
Ngjyra:
E Bardhë
shume te mira dhe nuk me ngaterrohen telat ne cante
Write a review

Customers also bought

BM781735_AEE2
BalkMall Ngjyra: Blu
NgjyraBlu
200 Lek
In stock
BM184548
BalkMall Vendi Prodhimit: Kine
Vendi ProdhimitKine
150 Lek
In stock

Similar products

Save 29%
1, 700 Lek 1, 200 Lek
Save 29%
1, 700 Lek 1, 200 Lek
Save 29%
1, 700 Lek 1, 200 Lek
Save 31%
1, 950 Lek 1, 350 Lek
Save 38%
1, 600 Lek 1, 000 Lek
Save 29%
700 Lek 500 Lek
Save 29%
700 Lek 500 Lek
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase