Kufje me Bluetooth i12 TWS

BM943647_3AE2
1, 500 Lek
In stock
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron dhe kontr...
Transporti
Pagesat

Kufje me bluetooth i12 TWS

  • Te lehta dhe praktike
  • Lidhen lehtesisht me çdo lloj telefoni
  • Bluetooth V5.0.
  • Mund te perdoren bashke ose te pavarura nga njera tjetra
  • Touch Control - Kontrolloni volumin apo nderroni muziken thjesht duke prekur kufjet ne pjesen e jashtme
  • Kapaciteti i baterise: 300mAh
  • Karikohen ne momentin e vendosjes ne kutine e tyre si dhe me ane te fishes se karikimit
  • Koha e karikimit: 1 ore
  • Koha standby: 6 ore
  • Koha e perdorimit: 3-4 ore
Dimensionet:
10X10X5 cm
Modeli:
i12 TWS
Pesha:
0.3 kg
Vendi Prodhimit:
Kine
Ngjyrat
Ngjyra:
Rozë
shume te mira dhe nuk me ngaterrohen telat ne cante
Write a review

Customers also bought

BM719733
Mbajtese Sapuni per tualet Materiali: Inoks qe nuk ndryshket. Shume praktike, e lehte per t'u pastruar dhe e thjeshte per t'u montuar. Nuk eshte nevoja te shponi murin, vendoset me ngjitje.  Ka dy hapesira per te vendosur sapunet ne tualet, por gjithashtu mund ta perdorni ne kuzhinen...
950 Lek
In stock
BM781735_CEBA
Set per thonjte Vijne ne tre ngjyra te ndryshme: lejla, blu dhe roze. Seti permban 11 pjese te ndryshme, per thonj te kuruar dhe pa probleme.  Ne paketim jane: 1 prehese per thonjte, lime thonjsh, furçe, gershere te vogla per heqjen e luspave, pajisje per heqjen e kutikulave dhe me...
NgjyraRozë
200 Lek
In stock

Recently Viewed

Similar products

Free shipping
Save 25%
8, 000 Lek 6, 000 Lek
Save 42%
6, 000 Lek 3, 500 Lek
Save 27%
5, 500 Lek 4, 000 Lek
Save 35%
6, 500 Lek 4, 200 Lek
Save 38%
1, 300 Lek 800 Lek
Save 10%
1, 950 Lek 1, 750 Lek
Bli në BalkMall

Mënyrat e Pagesave

Transport i Shpejtë

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë & Kosovë

Mundësi Kthimi / Ndërrimi

Ju mund të Ktheni ose Ndërroni Produktin