Kufje me bluetooth Remax RB-S6

BM187113
2, 200 Lek
In stock
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron dhe kontr...
Transporti
Pagesat

Kufje me Bluetooth Remax RB-S6. Të rehatshme për përdorim në aktivitete të ndryshme sportive.Këto kufje vijnë me dy ngjyra : të bardhe dhe të zeze. Të lehta sa një pupel, vetëm 24 gram.

Marka:
Remax
Modeli:
RB-S6
Pesha:
24 g
Vendi Prodhimit:
Kinë
Ngjyrat
Ngjyra:
E Bardhë

No posts found

Write a review

Customers also bought

BM571287
Ky aparat fotografish per femije vjen ne dy ngjyra, blu dhe roze. Jepini mundesine femijeve tuaj te fotografojne momentet e tyre me te bukura me kete aparat fotografish. Ekran 2" IPS Porte Mini USB per karikim  Vend per karte memorie. Karta e memories nuk eshte e...
Vendi ProdhimitKine NgjyraBlu
2, 000 Lek
In stock
Bli në BalkMall

Mënyrat e Pagesave

Transport i Shpejtë

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë & Kosovë

Mundësi Kthimi / Ndërrimi

Ju mund të Ktheni ose Ndërroni Produktin