Kufje me bluetooth Remax T9

BM191132
1, 250 Lek
In stock
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron dhe kontr...
Transporti
Pagesat

Kufje me bluetooth Remax RB-T9. 

E lehte dhe praktike. 

Cilesi zeri HD. 

Kryesisht perdoret per te folur ne telefon, por mund ta perdorni dhe per te degjuar muzike. 

Vjen ne 3 ngjyra, te bardhe, te zeze dhe roze.

Marka:
Remax
Modeli:
T9
Vendi Prodhimit:
Kine
Ngjyrat
Ngjyra:
E Bardhë

No posts found

Write a review

Customers also bought

BM571287
Ky aparat fotografish per femije vjen ne dy ngjyra, blu dhe roze. Jepini mundesine femijeve tuaj te fotografojne momentet e tyre me te bukura me kete aparat fotografish. Ekran 2" IPS Porte Mini USB per karikim  Vend per karte memorie. Karta e memories nuk eshte e...
Vendi ProdhimitKine NgjyraBlu
2, 000 Lek
In stock
Bli në BalkMall

Mënyrat e Pagesave

Transport i Shpejtë

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë & Kosovë

Mundësi Kthimi / Ndërrimi

Ju mund të Ktheni ose Ndërroni Produktin