Kufje me Bluetooth i12 TWS

BM943647
1, 800 Lek
1, 000 Lek
You save: 800 Lek
Availability: 24 item(s)
+
Add to wish list
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Kufje me bluetooth i12 TWS

  • Te lehta dhe praktike
  • Lidhen lehtesisht me çdo lloj telefoni
  • Bluetooth V5.0.
  • Mund te perdoren bashke ose te pavarura nga njera tjetra
  • Touch Control - Kontrolloni volumin apo nderroni muziken thjesht duke prekur kufjet ne pjesen e jashtme
  • Kapaciteti i baterise: 300mAh
  • Karikohen ne momentin e vendosjes ne kutine e tyre si dhe me ane te fishes se karikimit
  • Koha e karikimit: 1 ore
  • Koha standby: 6 ore
  • Koha e perdorimit: 3-4 ore
Dimensionet:
10X10X5 cm
Modeli:
i12 TWS
Pesha:
0.3 kg
Vendi Prodhimit:
Kine
Ngjyrat
Ngjyra:
E Bardhë
Denisa
Comment
shume te mira dhe nuk me ngaterrohen telat ne cante

Customers also bought

Save 29%
BM904880_43BE
BalkMall Ngjyra: Silver
NgjyraSilver
1, 700 Lek 1, 200 Lek
You save: 500 Lek
Availability: 4 item(s)

Similar products

Save 37%
1, 900 Lek 1, 200 Lek
Save 33%
1, 800 Lek 1, 200 Lek
Save 48%
2, 300 Lek 1, 200 Lek
Save 31%
1, 600 Lek 1, 100 Lek
Save 44%
1, 800 Lek 1, 000 Lek
Save 58%
3, 800 Lek 1, 600 Lek
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase