Kufje me Bluetooth Mini Pro 5 TWS

BM8471416_3078
1, 600 Lek
I Disponueshëm
Çmimi në pikë: 1600 points
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Kufje me Bluetooth Mini Pro 5 TWS

Kufjet jane shume praktike dhe mjaft cilesore.

Vijne ne 2 ngjyra: Te bardhe dhe Te zeze

Lidhen lehtesisht me çdo lloj telefoni

Mund t'i perdorni gjate aktivitetit fizik, ne zyre, gjate udhetimeve apo edhe kur jeni ne shtepi. Nuk demtojne veshin edhe nese i perdorni per nje kohe te gjate. 

Specifikimet

 • Versioni i Bluetooth: 5.0+
 • Kapaciteti i baterise 30mAH
 • Kutia e karikimit: 300 mh
 • Distanca maksimale me Bluetooth: 10-15 metra
 • Frekuenca: 20-20000Hz
 • Tensioni: 3.0V-4.2V 
 • Koha e karikimi: Rreth 1 Ore
 • Koha qe mban per muziken: 3-4 ore
 • Koha Standby: 50 ore

Karakteristikat

 • Dizajni ergonomik i ben mjaft te rehatshme per t’u vendosur
 • Te thjeshta per t’u perdorur edhe fale sensorit me prekje
 • Gjithashtu ka opsionin e GPS
 • Tingull stereo HiFi per te shijuar muziken dhe thirrjet telefonike
 • Touch Control - Kontrolloni volumin apo nderroni muziken thjesht duke prekur kufjet ne pjesen e jashtme
 • Mundesi per te aktivizuar Siri-n ose asistent tjeter zeri.
 • Bluetooth 5.0 dual core, qe rrisin qendrueshmerine e lidhjes se transmetimit.
 • Te dyja kufjet kane çip te pavarur, çka do te thote qe mund te perdoren edhe te ndara.
 • Funksionojne ne menyre perfekte per iOS dhe Android.
 • Te papershkueshme dhe djersa.
 • Eleminojne zhurmat e jashtme kur i vendosni

Paketimi permban:

 • Kufjet
 • Kutine e karikimit (aty ku vendosen kufjet)
 • Kabllon e karikimit
 • Manualin e perdorimit
Bateria:
30mAH
Modeli:
Mini Pro 5
Vendi Prodhimit:
Kine
Ngjyrat
Ngjyra:
E Zezë
Juxhin Rushanaj
Koment
Super produkt

Të Ngjashme

Transport Falas
Kurse 44%
1, 800 Lek 1, 000 Lek
Kurse 26%
1, 900 Lek 1, 400 Lek
Kurse 33%
1, 800 Lek 1, 200 Lek
Kurse 33%
2, 300 Lek 1, 550 Lek
Kurse 31%
1, 600 Lek 1, 100 Lek
Kurse 31%
1, 800 Lek 1, 250 Lek
Kurse 42%
3, 800 Lek 2, 200 Lek
Transporti

Transport i Shpejtë në Shqipëri, Kosovë & Maqedoni

Pagesat

Mënyrat e Pagesave në BalkMall

Kthimi & Rimbursimi

Deri në 15 Ditë