DZ09 Smartwatch

BM113698
1, 400 Lek
In stock
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron dhe kontr...
Transporti
Pagesat

DZ09 Smartwatch

Me nje ekran te shkelqyer prej 1.54", rezolucion HD me 240x 240 pixel, kjo ore inteligjente perfshin nje slot per te vendosur nje karte SIM te çdo operatori te telefonise celulare, ne menyre qe te beni dhe merrni thirrje telefonike ne menyre te pavarur, pa qene e nevojshme te lidheni permes Bluetooth me smartphone tuaj.

Funksionon ne 2 menyra, me Bluetooth dhe me karte sim, duke e kthyer ne nje telefon smart.

Ekran me ndjeshmeri te larte prekjeje. Ekran super i madh i dizenjuar me kujdes.

Ka si funksion: pedometer me te cilin mund te masni hapat qe beni çdo dite, distancen e pershkuar dhe kalorite e djegura, monitorues gjumi, reminder qe po beni jete sedentare. Funksione te tjera si: Audio Player, Alarm, Kalendar, Makine Llogaritese, dhe me shume.

Pershtatet me te gjithe pajisjet Android dhe iOS si dhe me Tabletet Android.

  • Ore sportive shumefunksionale.
  • E papershkueshme nga uji. Bateri e qendrueshme ndaj ujit dhe pluhurit.
  • Permasat: 5 x 3.9 x 1.3 cm
  • Pesha e produktit: 150 g
  • Procesori: MTK 6261
  • Bateria: 380 mAh
Bateria:
380 mAh
Dimensionet:
5 x 3.9 x 1.3 cm
Pesha:
0.15 kg
Procesori:
MTK 6261
Vendi Prodhimit:
Kine
Ngjyrat
Ngjyra:
E Zezë

No posts found

Write a review

Customers also bought

BM113698
DZ09 Smartwatch Me nje ekran te shkelqyer prej 1.54", rezolucion HD me 240x 240 pixel, kjo ore inteligjente perfshin nje slot per te vendosur nje karte SIM te çdo operatori te telefonise celulare, ne menyre qe te beni dhe merrni thirrje telefonike ne menyre te pavarur, pa qene e nevojshme te...
Vendi ProdhimitKine NgjyraE Zezë
1, 400 Lek
In stock
BM812814_5CD4
Fishe Karikimi 3 ne 1 Dizajn mjaft i veçante. Vjen me 3 koka te ndryshme per karikim, Micro, Type-C dhe Lightning duke u lidhur me pjesen e fishes me ane te magneteve. E pershtatshme per çdo lloj telefoni. Koka rrotullohet 360 grade duke u pershtatur keshtu edhe me pozicionin e...
NgjyraBlu
400 Lek
In stock

Similar products

Bli në BalkMall

Mënyrat e Pagesave

Transport i Shpejtë

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë & Kosovë

Mundësi Kthimi / Ndërrimi

Ju mund të Ktheni ose Ndërroni Produktin