Mbajtese & Karikues Celulari Remax Letto

BM488149
1, 600 Lek
1, 300 Lek
Kursen: 300 Lek
I Disponueshëm
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Mbajtese celulari dhe karikues celulari per makine, Remax Letto. E thjeshte per tu montuar. Mbajtesja e culularit rrotullohet 360° ndersa pjesa ku vendoset celulari mund te pershtatet sipas nevojave tuaja duke u levizuar ne nje kend deri ne 120°. Karikuesi i celularit vjen me fisha te ndryshme, Micro, Type-C dhe Lightening, duke bere te mundur karikimin e cdo celuari.

Marka:
Remax
Modeli:
Remax Letto
Vendi Prodhimit:
Kine
Ngjyrat
Ngjyra:
E Zezë

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Produkte të blera së bashku

BM318289
BalkMall Modeli: Q12 Pesha: 0.20 kg Vendi Prodhimit: Kine Ngjyra: Blu
Vendi ProdhimitKine NgjyraBlu
2, 150 Lek
I Disponueshëm

Të Ngjashme

Transport Falas
3, 000 Lek
Transport Falas
1, 200 Lek
300 Lek
Kurse 31%
1, 950 Lek 1, 350 Lek
Kurse 38%
1, 600 Lek 1, 000 Lek
Kurse 29%
700 Lek 500 Lek
Kurse 29%
700 Lek 500 Lek
Transporti

Transport i Shpejtë në Shqipëri, Kosovë & Maqedoni

Pagesat

Mënyrat e Pagesave në BalkMall

Kthimi & Rimbursimi

Deri në 15 Ditë