Karrige ngrenie per Femije

Kurse 38%
BM747257_FDE0
4, 000 Lek
2, 500 Lek
Kursen: 1, 500 Lek
I Disponueshëm
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Kjo karrige ngrenie per femije vjen ne 3 ngjyra te ndryshme, jeshile, blu dhe roze.

Femijet ndihen mire kur jane pjese e tavolines dhe hane se bashku me te rriturit. Keto karrige ngrenie per femije jane mjaft te rehatshme, praktike dhe me nje çmim ekonomik.

Gjithashtu jane mjaft te pershtatshme edhe kur udhetoni, pasi mblidhet dhe nuk ze shume vend. Kudo qe shkoni mund ta merrni me vete dhe te ushqeni rehat femijen tuaj.

Materiali:
Plastike
Pesha:
2.5 kg
Vendi Prodhimit:
Kine
Ngjyrat
Ngjyra:
Blu
Sabriel
Avantazhet
Material cilesore dhe shume kollaj per tu vendosur. Ja vlen per cmimin qe ka
Disavantazhet
Nese do kishte ndonje mbulese, do ishte me mire.
Koment
Me zgjidhi pune dhe sme ze vend fare
Eri
Koment
Super produkt. Sherbim cilesor dhe korrekt. Sot e porosita,neser ma sollen ne shtepi, me shpejt se DHL
Transporti

Transport i Shpejtë në Shqipëri, Kosovë & Maqedoni

Pagesat

Mënyrat e Pagesave në BalkMall

Kthimi & Rimbursimi

Deri në 15 Ditë