Kosh per Foshnjet

Kurse 28%
BM231785_2388
1, 800 Lek
1, 300 Lek
Kursen: 500 Lek
I Disponueshëm
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Koshi per te mbajtur foshnjen vjen ne 2 ngjyra blu dhe roze.

Mjaft praktike, e bute dhe e rehatshme, per nje gjume ideal per foshnjat tuaja.

Mund ta perdorni kudo ne shtepine tuaj, ne menyre qe femija juaj te mos vuaje nga mushkonjat.

Pjesa e siperme eshte e pajisur me material fiber per te parandaluar renien e pluhurit dhe mbron syte e foshnjave tuaja. Ne kete menyre jo vetem shmang mushkonjat dhe parandalon eren, por gjithashtu thith pluhurin qe eshte ne hapesire per te filtruar ajrin.

Mjaf kompakte dhe mund te kurseni hapesiren.

Materiali mjaft i bute, mbeshtetur nga struktura metalike.

E pershtatshme per femije 0-2 vjeç.

Pesha e produktit: 0.68 kg

Madhesia e produktit: rreth 85*52*45cm

Ne paketim perfshihet rrjeta per mushkonjat, nje jastek i vogel per foshnjen dhe koshi i pambukut.

Dimensionet:
85*52*45cm
Pesha:
0.68 kg
Vendi Prodhimit:
Kine
Ngjyrat
Ngjyra:
Blu
Meliha Domnori cel o697123449
Koment
Du një kosh ngjyr qiell jetoj në Shkodër të jet injëjtë me figurën dhe çmimin

Produkte të blera së bashku

Kurse 28%
BM231785_2388
BalkMall Dimensionet: 85*52*45cm Pesha: 0.68 kg Vendi Prodhimit: Kine Ngjyra: Blu
Vendi ProdhimitKine NgjyraBlu
1, 800 Lek 1, 300 Lek
Kursen: 500 Lek
I Disponueshëm
Transporti

Transport i Shpejtë në Shqipëri, Kosovë & Maqedoni

Pagesat

Mënyrat e Pagesave në BalkMall

Kthimi & Rimbursimi

Deri në 15 Ditë