Kosh per Foshnjat

Save 28%
BM231785
1, 800 Lek
1, 300 Lek
You save: 500 Lek
In stock
+
Add to wish list
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Koshi per te mbajtur foshnjen vjen ne 2 ngjyra blu dhe roze.

Mjaft praktike, e bute dhe e rehatshme, per nje gjume ideal per foshnjat tuaja.

Mund ta perdorni kudo ne shtepine tuaj, ne menyre qe femija juaj te mos vuaje nga mushkonjat.

Pjesa e siperme eshte e pajisur me material fiber per te parandaluar renien e pluhurit dhe mbron syte e foshnjave tuaja. Ne kete menyre jo vetem shmang mushkonjat dhe parandalon eren, por gjithashtu thith pluhurin qe eshte ne hapesire per te filtruar ajrin.

Mjaf kompakte dhe mund te kurseni hapesiren.

Materiali mjaft i bute, mbeshtetur nga struktura metalike.

E pershtatshme per femije 0-2 vjeç.

Pesha e produktit: 0.68 kg

Madhesia e produktit: rreth 85*52*45cm

Ne paketim perfshihet rrjeta per mushkonjat, nje jastek i vogel per foshnjen dhe koshi i pambukut.

Ngjyrat
Ngjyra:
Rozë
Meliha Domnori cel o697123449
Comment
Du një kosh ngjyr qiell jetoj në Shkodër të jet injëjtë me figurën dhe çmimin

Customers also bought

Save 28%
BM231785_2388
BalkMall Ngjyra: Blu
NgjyraBlu
1, 800 Lek 1, 300 Lek
You save: 500 Lek
In stock

Recently Viewed

Similar products

Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase