Loder allcie me ngjyrosje

Save 57%
BM778175
350 Lek
150 Lek
You save: 200 Lek
Availability: 9 item(s)
+
Add to wish list
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Kjo loder allçie me ngjyrosje ka 4 dinosaure, te cilet mund te ngjyrosen sipas deshires nga femijet.

Ne paketim jane peneli dhe bojerat me ngjyra te ndryshme.

Femijet do te mund te shprehin talentin dhe imagjinaten e tyre duke i ngjyrosur dinosauret sipas deshires se tyre. 

Materiali:
Allçi
Pesha:
0.20 kg
Vendi Prodhimit:
Kine

No reviews found

Customers also bought

Free shipping
BM0901605
BalkMall
6, 500 Lek
Availability: 9 item(s)
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase