Loder Druri per Femije Hobbelpaard

BM6841144
5, 000 Lek
In stock
Price in points: 5000 points
+
Add to wish list
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron dhe ...
Transporti
Pagesat
Our advantages
  • — 12 months warranty
  • — SMS notification
  • — Return and exchange
  • — Different payment methods
  • — Best price


Loder Druri per Femije Hobbelpaard.

Lodra e Drurit ka formen e Kalit dhe eshte mjaft komod per femijen tuaj, pasi diazjni krijon nje siguri dhe prakticitet ne perdorim.

Femija juaj do te luaje dhe argetohet pafund.

Kjo loder druri zhvillon koordimin dhe balancimin e femijeve ndersa ata luajne. 

E pershtatshme per femije te moshes mbi 1 vjeç.

Gjatesia e ndenjeses: 28 cm

Materiali: Dru cilesor

Permasat: 73cmx 30cmx 52cm

Permasat e paketimit: 57*9*48cm

Dimensionet:
73cmx 30cmx 52cm
Materiali:
Dru
Pesha:
5 kg
Vendi Prodhimit:
Kine

No posts found

Write a review
Bli në BalkMall

Mënyrat e Pagesave

Transport i Shpejtë

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë & Kosovë

Mundësi Kthimi / Ndërrimi

Ju mund të Ktheni ose Ndërroni Produktin