Tren me panel diellor DIY

Save 45%
BM881230
550 Lek
300 Lek
You save: 250 Lek
Availability: 7 item(s)
+
Add to wish list
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Tren me panel diellor vjen per te gjithe femijet, qe pelqejne mjetet e transportit dhe duan te argetohen me to. Nje dhurate mjaft e veçante per te gjithe femijet, nuk ka rendesi nese jane vajza apo djem, ata do ta pelqejne shume.

Materiali: Plastike ABS

E pershtatshme per femije mbi 3 vjeç.

Permasat e paketimit: 25*19*5cm

Kujdes: Duhet te perdorni drite me ndriçim te larte, pasi treni nuk leviz ne vende te erreta!

Materiali:
Plastike
Pesha:
0.80 kg
Vendi Prodhimit:
Kine

No reviews found

Similar products

Free shipping
Save 32%
2, 200 Lek 1, 500 Lek
Free shipping
Save 25%
2, 000 Lek 1, 500 Lek
Save 50%
900 Lek 450 Lek
Save 60%
750 Lek 300 Lek
Save 21%
2, 400 Lek 1, 900 Lek
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase