Tabele Edukative per Femije

BM864238
1, 050 Lek
In stock
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron dhe kontr...
Transporti
Pagesat

Tabele edukative per femije prej druri. 

Tabela eshte funksionale nga te dyja anet. Nga njera ane shkruhet me shkumes dhe nga ana e bardhe shkruhet me laps shenues. Shkronjat dhe numrat jane te bera nga druri dhe nga mbrapa kane magnet per t’u ngjitur ne tabele.   

E pershtatshme per te mesuar alfabetin, numrat si dhe veprime te ndryshme aritmike.

Nje loder edukative qe ndihmon ne zhvillimin e femijes tuaj.

Dimensionet:
32cm*27cm
Materiali:
Dru
Pesha:
1 kg
Vendi Prodhimit:
Kine

No posts found

Write a review

Customers also bought

BM954382
Mbajtese per furçat e dhembeve dhe sende te tjera personale.  Eshte e perbere nga plastike cilesore.  Mban deri ne 6 furça dhembesh.  Praktike dhe e thjeshte ne montim. Ne çmim perfshihet mbajtesja dhe gotat pastike, JO furçat e dhembeve!
Vendi ProdhimitKine
1, 500 Lek
In stock
BM378434
Mbajtese Aksesoresh Ideale per te mbajtur aksesore te ndryshem ne tualet Ngjitet lehtesisht ne mur E thjeshte për t’u montuar, e ben banjen tuaj me te bukur dhe komode.  Aksesor i shkelqyer per tualetin. Kursen hapesiren dhe mban peshqiret e paster. Maksimizon hapesiren e ruajtjes...
Vendi ProdhimitKine
2, 400 Lek
In stock
Bli në BalkMall

Mënyrat e Pagesave

Transport i Shpejtë

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë & Kosovë

Mundësi Kthimi / Ndërrimi

Ju mund të Ktheni ose Ndërroni Produktin