Tablete shkrimi/vizatimi LCD

BM624810
1, 050 Lek
In stock
Price in points: 1050 points
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron dhe kontr...
Transporti
Pagesat

Tableta per shkrim/vizatim LCD 8.5'' mund te sjelle nje eksperience shkrimi dhe vizatimi te ngjashme me letren reale.

Perdor fuqine e baterise per te fshire permbajtjen e tabletes me vetem nje buton.

E pershtatshme per femijet qe shkruajne dhe vizatojne. Si bord detyrash ne zyre, per mesazhe ne shtepi apo si mjet komunikimi per personat qe nuk degjojne dhe nuk flasin.

Nuk demton syte tuaj, nuk ka rrezatim.

Dizajn ultra i holle dhe kompakt, i lehte per t’u mbajtur.

Tableta mund te kurseje shume leter dhe te kontribuoje ne mbrojtjen e mjedisit

Materiali plastike

Ngjyrat: e Kuqe, Blu, e Zeze, Jeshile 

Ngjyrat
Ngjyra:
E Kuqe

No posts found

Write a review
Bli në BalkMall

Mënyrat e Pagesave

Transport i Shpejtë

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë & Kosovë

Mundësi Kthimi / Ndërrimi

Ju mund të Ktheni ose Ndërroni Produktin