Kukulla per Vajza Princess Elsa dhe Ana

Kurse 29%
BM439959
1, 200 Lek
850 Lek
Kursen: 350 Lek
I Disponueshëm
Çmimi në pikë: 850 points
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Kukulla per Vajza me Princess Elsen dhe Anen per te gjitha adhurueset e vogla.

Vajzat e vogla do te argetohen dhe luajne me keto kukulla, frymëzuar nga filmi i animuar i Disney, Frozen.

Paketimi ka dy kukulla te veshura me fustane ne ngjyren blu. 

E rekomandueshme per femije mbi 3 vjeç.

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Transporti

Transport i Shpejtë në Shqipëri, Kosovë & Maqedoni

Pagesat

Mënyrat e Pagesave në BalkMall

Kthimi & Rimbursimi

Deri në 15 Ditë