Set Aksesoresh Princess Elsa

BM956293
500 Lek
Availability: 324 item(s)
+
Add to wish list
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Set aksesoresh Princess Elsa per te gjitha vajzat qe pelqejne Frozen.

Seti permban kuroren, dorezat, shkopin si edhe gershetin e Princess Elses.

Me kete set aksesoresh vajza juaj do te ndihet si princesha e saj e preferuar, Princess Elsa. 

Materiali:
Plastike
Vendi Prodhimit:
Kine

No reviews found

Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase