Sandale me Rripa

Free shipping
BM4131428
1, 990 Lek
In stock
+
Add to wish list
B&S Shoes
B&S Shoes ofron këpucë të ndryshme për femra dhe meshkuj. Atlete të shumëllojs...

Sandale me Rripa

Sandalet janë mjaft fine dhe të rehatshme.

Vijnë në ngjyrat verore të bardhë dhe portokalli.

Kombinohen mjaft bukur me një fustan, fund apo me pantallona të shkrurtra.

Taka është stileto e lartë mjaft e rehatshme.

Nr: 36, 37, 38, 39, 40

Ngjyrat
Ngjyra:
Portokalli

No posts found

Write a review

Similar products

Free shipping
2, 200 Lek
Free shipping
1, 200 Lek
Free shipping
Save 27%
3, 000 Lek 2, 200 Lek
Free shipping
Save 27%
3, 000 Lek 2, 200 Lek
Free shipping
990 Lek
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase