Makine Qethje Gemei GM-6067

BM9951244
1, 400 Lek
I Disponueshëm
Çmimi në pikë: 1400 points
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Makine Qethje Gemei GM-6067

Makine qethje profesionale.

Mjaft praktike dhe e thjeshte ne perdorim.

Mund te perdoret per çdo lloj moshe. 

Pastrohet me lehtesi dhe nuk rrezikoni te priteni ndersa qetheni.

Zgjidhja ideale qe te mos shkoni çdo jave tek berberi.

Makina ka brenda paketimit 4 krehera (3mm, 6mm, 9mm, 12 mm)

Tehu preres ka cilesi te larte. 

  • Furçe per pastrim
  • Karikimi me pershtates
  • Buton ON/OF
  • Performance te larte te tehut
  • Koha e karikimit eshte 8 ore
  • Pas nje karikimi te plote mund te perdoret per 60 minuta.
  • Tensioni: 220-240 V, 50/60 Hz, 3W
Marka:
Gemei
Modeli:
GM-6067
Vendi Prodhimit:
Kine

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Transporti

Transport i Shpejtë në Shqipëri, Kosovë & Maqedoni

Pagesat

Mënyrat e Pagesave në BalkMall

Kthimi & Rimbursimi

Deri në 15 Ditë