Masazhator fytyre 5 ne 1

Save 29%
BM000426
700 Lek
500 Lek
You save: 200 Lek
In stock
+
Add to wish list
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...

Masazhator fytyre 5 ne 1

Masazhatori permban 5 koka per funksione te ndryshme si: 

  • Sfungjer per masazhimin, pastrimin e fytyres
  • Masazhator pastrues ne formu scrub-i
  • Furçe e bute per te pastruar papasterite
  • Masazhator rrotullues per qarkullimin e mire te gjakut ne fytyre
  • Sfungjer i bute per zonen e syve dhe qafes

I lehte, praktik, i thjeshte ne perdorim.

Punon me bateri. Baterite nuk jane te perfshira ne paketim.

Dimensionet:
15.5*11*5CM
Pesha:
0.20 kg
Vendi Prodhimit:
Kine

No posts found

Write a review

Customers also bought

Save 15%
BM321690
BalkMall Materiali: Plastike&Poliester Vendi Prodhimit: Kine Ngjyra: E Kuqe
Vendi ProdhimitKine NgjyraE Kuqe
4, 700 Lek 4, 000 Lek
You save: 700 Lek
In stock
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase