1. Home
 2. Konstruksion
 3. Bateri Gps/Gnss
 • Bateri Gps/Gnss img 0
 • Bateri Gps/Gnss img 1

Bateri Gps/Gnss

Cmimi
7,400 Lek
Dërgo
Posta: Falas

Informacione rreth produktit:

 • Kategoria:Konstruksion
 • Marka:
 • Modeli:
 • Vendi Prodhimit:
 • Marka: hpsurveying
 • Modeli: bateri gps/gnss
 • Vendi i prodhimit: china

Bateri te shume llojshme per modele te ndryshme Gps/Gnss


Thuajse te pershtatshme per te gjith brandet, trimble r8, r6, r4....kolida, chcnav, south, stonex ...etj

Na shkruani dhe beni porosine tuaj per keto produkte cilesore dhe me 90 dite garanci.

Faleminderit