1. Home
 2. Kufje
 3. Kufje Me Bluetooth Remax RB-T13
 • Kufje me bluetooth Remax RB-T13 img 0
 • Kufje me bluetooth Remax RB-T13 img 1
 • Kufje me bluetooth Remax RB-T13 img 2
 • Kufje me bluetooth Remax RB-T13 img 3

Kufje me bluetooth Remax RB-T13

Cmimi
1,250 Lek
Dërgo
Posta: Falas

Informacione rreth produktit:

 • Kategoria:Kufje
 • Marka:Remax
 • Modeli:RB-T13
 • Vendi Prodhimit:Kinë
 • Te tjera: HD

Kufje me bluetooth Remax RB-T13. E vogel, e rehateshme dhe elegante. Cilesi zeri shume te paster, HD. Vjen ne 2 ngjyra, te bardhe dhe te zeze. Kryesishte perdoret per te folur ne telefon, por mund te perdoret dhe per te degjuar muzike.


Kufje me bluetooth Remax RB-T13 image 0Kufje me bluetooth Remax RB-T13 image 1Kufje me bluetooth Remax RB-T13 image 2Kufje me bluetooth Remax RB-T13 image 3Kufje me bluetooth Remax RB-T13 image 4Kufje me bluetooth Remax RB-T13 image 5Kufje me bluetooth Remax RB-T13 image 6