1. Home
 2. Kufje
 3. Kufje Me Bluetooth Remax T9
 • Kufje me bluetooth Remax T9 img 0
 • Kufje me bluetooth Remax T9 img 1
 • Kufje me bluetooth Remax T9 img 2
 • Kufje me bluetooth Remax T9 img 3

Kufje me bluetooth Remax T9

Cmimi
1,250 Lek
Dërgo
Posta: Falas

Informacione rreth produktit:

 • Kategoria:Kufje
 • Marka:Remax
 • Modeli:T9
 • Vendi Prodhimit:Kinë
 • Te tjera: hd

Kufje me bluetooth Remax RB-T9. E lehte dhe praktike. Cilesi zeri HD. Kryesisht perdoret per te folur ne telefone, por mund ta perdorni dhe per te degjuar muzike. Vjen ne 3 ngjyra, te bardhe, te zeze dhe pink.


Kufje me bluetooth Remax T9 image 0Kufje me bluetooth Remax T9 image 1Kufje me bluetooth Remax T9 image 2Kufje me bluetooth Remax T9 image 3Kufje me bluetooth Remax T9 image 4Kufje me bluetooth Remax T9 image 5