1. Home
 2. Lodra Edukative
 3. Loder Allcie Per Femije
 • Loder Allcie per Femije img 0
 • Loder Allcie per Femije img 1
 • Loder Allcie per Femije img 2

Loder Allcie per Femije

Cmimi i ri
600 Lek
Cmimi
700 Lek
Dërgo
Posta: Falas

Informacione rreth produktit:

 • Kategoria:Lodra Edukative
 • Marka:
 • Modeli:
 • Vendi Prodhimit:Kinë
 • Materiali: Allci
 • Mosha : 3+ Vjec

Ore DIY per femije. Ngjyroseni oren se bashku me femijen tuaj. Ne paketim ka nje penel dhe ngjyrat.


Loder Allcie per Femije image 0Loder Allcie per Femije image 1Loder Allcie per Femije image 2Loder Allcie per Femije image 3Loder Allcie per Femije image 4