1. Home
  2. Kujdesi personal
  3. Mbajtese Aksesoresh Make Up
  • Mbajtese Aksesoresh Make Up img 0
  • Mbajtese Aksesoresh Make Up img 1

Mbajtese Aksesoresh Make Up

Cmimi
4,200 Lek
Dërgo
Posta: Falas

Informacione rreth produktit:

  • Kategoria:Kujdesi personal
  • Marka:
  • Modeli:
  • Vendi Prodhimit:Kinë

Mbajtese per aksesoret e make up dhe sende te tjera personale. Materiali plastike. Vjen ne 3 ngjyra, e bardhe, roze dhe lejla.


Mbajtese Aksesoresh Make Up image 0Mbajtese Aksesoresh Make Up image 1Mbajtese Aksesoresh Make Up image 2