1. Home
  2. Ora Inteligjente
  3. Ore Xiaomi Mijia Quartz Smartwatch
  • Ore Xiaomi Mijia Quartz Smartwatch img 0
  • Ore Xiaomi Mijia Quartz Smartwatch img 1
  • Ore Xiaomi Mijia Quartz Smartwatch img 2
  • Ore Xiaomi Mijia Quartz Smartwatch img 3

Ore Xiaomi Mijia Quartz Smartwatch

Cmimi
7,500 Lek
Dërgo
Posta: Falas

Informacione rreth produktit:

  • Kategoria:Ora Inteligjente
  • Marka:Xiaomi
  • Modeli:
  • Vendi Prodhimit:Kinë

Ore Xiaomi Mijia Quartz Smartwatch. 3ATM rezistente ndaj ujit. Passometer, Kalendar, Kronometer dhe Alarm. Kasa e ores eshte e bere nga celik i pandryshkshem ndersa rripi eshte lekure.


Ore Xiaomi Mijia Quartz Smartwatch image 0Ore Xiaomi Mijia Quartz Smartwatch image 1Ore Xiaomi Mijia Quartz Smartwatch image 2Ore Xiaomi Mijia Quartz Smartwatch image 3