1. Home
  2. Kujdesi personal
  3. Set Furcash Per Make Up
  • Set furcash per Make Up img 0
  • Set furcash per Make Up img 1
  • Set furcash per Make Up img 2
  • Set furcash per Make Up img 3

Set furcash per Make Up

Cmimi
2,200 Lek
Dërgo
Posta: Falas

Informacione rreth produktit:

  • Kategoria:Kujdesi personal
  • Marka:
  • Modeli:
  • Vendi Prodhimit:Kinë
Furca per Make Up. Ky set permban 12 furca me madhesi dhe funksione te ndryshme. Cdo furce eshte e perbere nga qime kafshesh te ndryshme. Furcat jane te vendosura ne nje cante te vogel lekure.Set furcash per Make Up image 0Set furcash per Make Up image 1Set furcash per Make Up image 2Set furcash per Make Up image 3Set furcash per Make Up image 4