1. Home
  2. Kujdesi personal
  3. Set Furcash Per Make Up
  • Set furcash per Make Up img 0
  • Set furcash per Make Up img 1
  • Set furcash per Make Up img 2
  • Set furcash per Make Up img 3

Set furcash per Make Up

Cmimi
2,100 Lek
Dërgo
Posta: Falas

Informacione rreth produktit:

  • Kategoria:Kujdesi personal
  • Marka:
  • Modeli:
  • Vendi Prodhimit:Kinë
Set profesional furcash per Make Up. Seti permban 18 furca me madhesi dhe funksione te ndryshme. Furcat jane te bera nga qime kafshesh. Bishti i furcave eshte dru. Furcat jane te vendosura ne nje cante te vogel lekure.Set furcash per Make Up image 0Set furcash per Make Up image 1Set furcash per Make Up image 2Set furcash per Make Up image 3Set furcash per Make Up image 4