1. Home
  2. Kujdesi personal
  3. Set Furcash Per Make Up
  • Set furcash per Make Up img 0
  • Set furcash per Make Up img 1
  • Set furcash per Make Up img 2

Set furcash per Make Up

Cmimi i ri
1,200 Lek
Cmimi
1,500 Lek
Dërgo
Posta: Falas

Informacione rreth produktit:

  • Kategoria:Kujdesi personal
  • Marka:
  • Modeli:
  • Vendi Prodhimit:Kinë

Furca per Make Up. Nje set permban 5 furca me madhesi dhe funksione te ndryshme. Vijne ne 2 ngjyra, blu dhe gold. Bishti i furcesh eshte i perbere nga plastike cilesore.


Set furcash per Make Up image 0Set furcash per Make Up image 1Set furcash per Make Up image 2