1. Home
  2. Fëmijë
  3. Smartwatch Per Femije
  • Smartwatch per Femije img 0
  • Smartwatch per Femije img 1
  • Smartwatch per Femije img 2
  • Smartwatch per Femije img 3

Smartwatch per Femije

Cmimi
1,950 Lek
Dërgo
Posta: Falas

Informacione rreth produktit:

  • Kategoria:Fëmijë
  • Marka:
  • Modeli:
  • Vendi Prodhimit:Kinë

Smartwatch per femije. Ka vend per Sim Card per te kryer telefonata, kamera per video call si dhe GPS per te pare vendndodhjen ne cdo kohe te femijes tuaj si dhe opsione te tjera. Vjen ne 2 ngjyra, blu dhe roze.