1. Home
  2. Aksesorë
  3. Tastieri Wireless Me Mouse Touchpad
  • Tastieri Wireless me Mouse Touchpad img 0
  • Tastieri Wireless me Mouse Touchpad img 1
  • Tastieri Wireless me Mouse Touchpad img 2
  • Tastieri Wireless me Mouse Touchpad img 3

Tastieri Wireless me Mouse Touchpad

Cmimi
950 Lek
Dërgo
Posta: Falas

Informacione rreth produktit:

  • Kategoria:Aksesorë
  • Marka:
  • Modeli:
  • Vendi Prodhimit:Kinë

Tastiere wireless me mouse touchpad. Me nje rreze veprimi prej 10 meter, kjo tastiere wireless eshte ideale per Android Box ose Smart Tv por mund te perdoret dhe per kompjuterin ose laptopin tuaj. Kapaciteti i baterise eshte 1080 mAh dhe karikohet per 5 ore.