Golf V 2006 me Qira

BM553906
3, 000 Lek
In stock
+
Add to wish list
Zgjidhni makinën tuaj të preferuar për një udhëtim sa më të sigurtë dhe komod. Alba...

Golf V prodhim i vitit 2006. Motorr 1.9 TDI, Kamio Manual. Ne gjendje shume te mire.

No posts found

Write a review

Similar products

Contact us for a price
Contact us for a price
Contact us for a price
Contact us for a price
Bli në BalkMall

Mënyrat e Pagesave

Transport i Shpejtë

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë & Kosovë

Mundësi Kthimi / Ndërrimi

Ju mund të Ktheni ose Ndërroni Produktin