Esthetic

BM0191283
Contact us for a price
In stock
Studio "Holistic Space" ofron masazhe të llojeve të ndryshme që ndihmojnë padyshi...

Trajtime të ndryshme për fytyrën 

Termo maska - Avulli për hapjen e poreve është testuar nga dermatologët që është shumë i dëmshëm për lëkurën prandaj ne vijmë me teknologjinë e fundit që zëvendëson avullin.

Për pastrimin e thellë të lëkurës duke e mos dëmtuar epidermen. Zbut lëkurën dhe e përgatit për trajtimin estetike të mëtejshme.

Maska gold

  • Hidraton lëkurën e thatë dhe të ashpër
  • Stimulon rigjenerimin e qelizave dhe rregullon/normalizon nivelin e PH në lëkurë
  • Pasuron lëkurën me të gjitha substancat esenciale duke përmirësuar pamjen e saj
  • Me vitaminë A, B5, C dhe E, antioksidantë, kolagjen dhe vajra aromatikë: kamomil, papaja, fara rrushi, jojoba, vaj ulliri, vaj bajame, Aloe Vera dhe minerale të Detit të Vdekur
  • E larë me ar 24K

Trajtimet anti-age janë të ndryshme dhe shërbejnë për të parandaluar, ngadalësuar dhe penguar procesin e plakjes dhe për të lejuar individin që të ketë një jetë të gjatë dhe të shëndetshme, por pa shenjat e bezdisshme të moshës.

Maska për fytyra të ndjeshme

Depilime në zona të ndryshme të trupit për femrat dhe meshkujt.

No posts found

Write a review

Similar products

Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase