Abazhur i varur

Save 18%
BM349856
2, 200 Lek
1, 800 Lek
You save: 400 Lek
In stock
Price in points: 1800 points
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron dhe kontr...

Abazhur i varur

Struktura e abazhurit eshte metalike ne ngjyre te zeze, me detajet e litarit qe e bejne mjaft fine. 

Mund te varet deri ne 1 meter.

E pershtatshme per ta vendosur ne çdo lloj ambienti, ne dhomen e ndenjes, ne dhomen e ngrenies, ne verande, ne lokale, restorante, dhe me shume. 

Llampa eshte e perfshire ne paketim.

No posts found

Write a review

Customers also bought

BM954382
BalkMall Pesha: 1 kg Vendi Prodhimit: Kine
Vendi ProdhimitKine
1, 500 Lek
In stock
BM461729
BalkMall
2, 800 Lek
In stock
Bli në BalkMall

Mënyrat e Pagesave

Transport i Shpejtë

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë & Kosovë

Mundësi Kthimi / Ndërrimi

Ju mund të Ktheni ose Ndërroni Produktin