Abazhure te Varur

BM758855
Përfito 1000 Lek Ulje !
To end of promotions remains:
6, 000 Lek
5, 000 Lek
You save: 1, 000 Lek
In stock
Price in points: 5000 points
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron dhe kontr...

Abazhur i varur me 3 llampa ne formen e piramides.

I perbere nga material rezistent ndaj ndryshkjes.

Majft te veçante dhe modern e bejne detajet e litarit qe ka çdo pjese.       

I thjeshte ne montim, mjafton te ndiqni instruksionet brenda paketimit. 

Mund t'i vendosni ne dhomen e ndenjes, siper tavolines se ngrenies, ne verande, lokale, restorante apo ambiente te tjera sipas deshires. 

Llampat jane te perfshira ne çmim.

Bateria:
25*100cm
Materiali:
Metalik
Vendi Prodhimit:
Kine
Super abazhur, sa e pash e mora, me erdhi sot mezi pres ta vendos
Write a review

Customers also bought

BM954382
BalkMall Pesha: 1 kg Vendi Prodhimit: Kine
Vendi ProdhimitKine
1, 500 Lek
In stock
BM222804_C755
BalkMall Ngjyra: Kafe
NgjyraKafe
1, 000 Lek
In stock
Bli në BalkMall

Mënyrat e Pagesave

Transport i Shpejtë

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë & Kosovë

Mundësi Kthimi / Ndërrimi

Ju mund të Ktheni ose Ndërroni Produktin