Abazhure te varur

Save 17%
BM612857
Përfito 1000 Lek Ulje !
To end of promotions remains:
6, 000 Lek
5, 000 Lek
You save: 1, 000 Lek
In stock
Price in points: 5000 points
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron dhe kontr...

Abazhur i varur stil Amerikan me 3 llampa ne forma gjeometrike. 

Majft te veçante dhe modern e bejne detajet e litarit qe ka çdo pjese.

Mund te varen deri ne 1 meter ose me pak, ne varesi te gustos tuaj. Mund t'i vendosni te gjitha llampat ne nje gjatesi ose edhe ne gjatesi te ndryshme.

Mund t'i vendosni ne dhomen e ndenjes, siper tavolines se ngrenies, ne verande apo ambiente te tjera sipas deshires. 

Llampat jane te perfshira ne çmim.

No posts found

Write a review
Bli në BalkMall

Mënyrat e Pagesave

Transport i Shpejtë

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë & Kosovë

Mundësi Kthimi / Ndërrimi

Ju mund të Ktheni ose Ndërroni Produktin