Abazhur tavoline ne forme hene

Save 33%
BM600827
1, 500 Lek
1, 000 Lek
You save: 500 Lek
In stock
Price in points: 1000 points
+
Add to wish list
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...

Abazhure tavoline ne forme hene, e cila qendron siper nje mbajtese prej druri.

Nje dhurate e veçante per te dashurit tuaj.

Diametri eshte 15 cm.

Hena eshte ne 2 ngjyra te cilat mund t'i nderroni me prekje (touch).

Ne paketim permban fishen per karikim.

No posts found

Write a review

Customers also bought

BM334497
BalkMall Dimensionet: 27*30cm Materiali: I gomuar Modeli: 3D Sticker Vendi Prodhimit: Kine
Vendi ProdhimitKine
300 Lek
In stock
BM631226
BalkMall Dimensionet: 37cm*37cm*75cm Materiali: Plastike PP (Polypropylene) Modeli: Lady Liberty Pesha: 2 kg Vendi Prodhimit: Kine
Vendi ProdhimitKine
1, 050 Lek
In stock
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase