Abazhure te varur

BM490605_1BFD
6, 200 Lek
5, 000 Lek
Kursen: 1, 200 Lek
I Disponueshëm
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron dhe kontr...

Abazhur i varur stil Amerikan me 3 llampa ne forma gjeometrike. 

I thjeshte dhe klasik ky abazhur eshte i perbere prej metali. 

Mund te varen deri ne 1 meter ose me pak, ne varesi te gustos tuaj. Mund t'i vendosni te gjitha llampat ne nje gjatesi ose edhe ne gjatesi te ndryshme.

Mund t'i vendosni ne dhomen e ndenjes, siper tavolines se ngrenies, ne verande apo ambiente te tjera sipas deshires. 

Llampat nuk jane te perfshira ne çmim.

Abazhuret jane me skelet te bardhe ose te zi dhe pjesa brenda ngjyre kafe. 

Materiali:
Metalike
Vendi Prodhimit:
Kine
Ngjyrat
Ngjyra:
Kafe

Nuk u gjet asnjë postim

Shkruaj një Vlerësim

Produkte të blera së bashku

BM561591
BalkMall Dimensionet: 36 cm x 6.5 cm Materiali: Metalike Vendi Prodhimit: Kine
Vendi ProdhimitKine
700 Lek
I Disponueshëm
Porosit
Bli në BalkMall

Mënyrat e Pagesave

Transport i Shpejtë

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë & Kosovë

Mundësi Kthimi / Ndërrimi

Ju mund të Ktheni ose Ndërroni Produktin