Mbulese per Tavolinen

BM122858
500 Lek
Availability: 2 item(s)
Price in points: 500 points
+
Add to wish list
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Përshkrimi

Mbulesa e tavolines vjen ne 2 ngjyra te ndryshme: E bardhe dhe E verdhe.

Ideale per t'u vendosur ne tavolinen e bukes apo ne ambientet e tjera. 

Perbere nga material poliester, te cilin mund ta lani lehtesisht me dore apo ta fusni edhe ne lavatriçe. 

Permasat: 140*180 cm

Karakteristikat

Ngjyrat
Ngjyra:
E Bardhë

Reviews

No reviews found

Similar products

Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase