Dekoruese per vazo YH18003

BM33676
1, 250 Lek
In stock
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron dhe kontr...
Transporti
Pagesat

Mbajtese dekorative per vazo, metalike te lyera ne menyre profesionale. 

Perdorimi ne ambiente te brendshme dhe te jashtme. 

Gjatesia 40 cm, gjeresia 25 cm dhe lartesite jane 13 cm dhe 25 cm. 

Mban 2 vazo.

Dimensionet:
40cm*25cm*25cm/13cm
Materiali:
Metalike

No posts found

Write a review

Customers also bought

BM110441
Aksesor per Lavaman, materiali plastike e forte dhe cilesore.  Njera ane mbushet me solucion ose sapun te lengshem ndersa ne anen tjeter mund te vendosni sfungjerin ose rrjeten e telit. Do te shmangni rremujen ne lavaman, duke i pasur te gjithe aksesoret ne nje vend te vetem. ...
Vendi ProdhimitKine
650 Lek
In stock
BM952714
Zbukuroni shtepine tuaj me keto Raft Kepucesh Portative. Te thjeshte, komode, praktike dhe me çmime shume ekonomike! 1 - Keto rafte jane te perbere nga materiale ECO - Friendly, te pademshem per mjedisin! Pjesa e struktures eshte e perbere nga çelik special, rezistent ndaj ndryshkut....
4, 200 Lek
In stock
Bli në BalkMall

Mënyrat e Pagesave

Transport i Shpejtë

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë & Kosovë

Mundësi Kthimi / Ndërrimi

Ju mund të Ktheni ose Ndërroni Produktin