Kosh per rrobat e palara

Save 31%
BM082561
1, 300 Lek
900 Lek
You save: 400 Lek
Availability: 4 item(s)
+
Add to wish list
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Kosh per rrobat e palara

Mblidhini rrobat e palara ne nje vend te vetem pa bere shume rremuje neper shtepi

Te thjeshte dhe praktike. 

Te perbere nga rrobe shume cilesore keto kosha jan zgjidhja perfekte per rrobat e palara. 

Vijne ne 4 ngjyra te ndryshme, kafe, blu, jeshile dhe roze.

Dimensionet:
35*35*50cm
Vendi Prodhimit:
Kine
Ngjyrat
Ngjyra:
Kafe

No reviews found

Customers also bought

BM679797_5CE6
BalkMall Ngjyra: E Verdhë
NgjyraE Verdhë
500 Lek
Availability: 9 item(s)

Similar products

Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase