Ndriçues Led per Foto/Video 30 cm

BM742741
3, 500 Lek
2, 700 Lek
Kursen: 800 Lek
I Disponueshëm
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Ndriçues led per te bere foto ose video.

Diametri 30 cm.

Vjen bashke me trekembeshin me gjatesi te rregullueshme.

Ideale per te bere foto me ndriçimin qe ju deshironi.

Mund te vendosni telefonin dhe beni foto e video te ndryshme, ne varesi te asaj çka ju nevojitet.

E pershtatshme sidomos per sallonet estetike, per video tutorial, per influencers, blogerat, personat qe ju nevojitet per punen e tyre. 

Duke qene se sot YouTube dhe rrjetet e tjera sociale jane nje burim te ardhurash, ky ndriçues LED do t’ua lehtesoje punen, duke bere videot ideale.

Tripodi eshte i bere nga aliazh alumini me cilesi te larte, me qendrueshmeri te mjaftueshme.

E thjeshte ne perdorim, mund ta vendosni telefonin lehtesisht ne çdo pozicion qe deshironi.

Mbajtesi i telefonit eshte i pershtatshem per te gjithe llojet e smartfoneve. Mund te rregullohet 360 grade. 

Ju do te mund te rregulloni kendin sipas nevojes per te siguruar drite perfekte.


Dimensionet:
diametri 30 cm
Pesha:
1 kg
Vendi Prodhimit:
Kine

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Të Ngjashme

Transport Falas
3, 300 Lek
Transport Falas
2, 800 Lek
Transport Falas
2, 500 Lek
Transport Falas
Kurse 33%
1, 500 Lek 1, 000 Lek
Transport Falas
Kurse 33%
3, 000 Lek 2, 000 Lek
Transport Falas
Kurse 23%
2, 600 Lek 2, 000 Lek
Transporti

Transport i Shpejtë në Shqipëri, Kosovë & Maqedoni

Pagesat

Mënyrat e Pagesave në BalkMall

Kthimi & Rimbursimi

Deri në 15 Ditë