Veshje Murale Blu 3D 8mm

BM118724
300 Lek
In stock
+
Add to wish list
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron dhe ...
Transporti
Pagesat
Our advantages
 • — 12 months warranty
 • — SMS notification
 • — Return and exchange
 • — Different payment methods
 • — Best price

Permasat : 77cm*70cm

Trashesi 8mm e GarantuarZbukuroni Ambjentet tuaja me keto Veshje Murale 3D ne forme tulle.

 • Material i gomuar
 • Rezistent ndaj lageshtires
 • Me vetengjitje
 • Prihet dhe vendoset shume thjeshte
 • Ngjitje cilesore dhe afategjate
 • Pastrohen lehtesisht

Permasat e nje cope jan 77cm*70cm dhe trashesi 8mm ( e garantuar )

No posts found

Write a review

Customers also bought

BM493383
BalkMall Dimensionet: 12cm*4.3cm*10cm Pesha: 0.50 kg Vendi Prodhimit: Kine
Vendi ProdhimitKine
500 Lek
In stock
Save 31%
BM317709
BalkMall Bateria: 1020 mAh Dimensionet: 7.5cm*2cm*11.5cm Materiali: Plastike Vendi Prodhimit: Kinë Ngjyra: E Zezë
Vendi ProdhimitKinë NgjyraE Zezë
1, 950 Lek 1, 350 Lek
You save: 600 Lek
In stock

Similar products

Free shipping
3, 000 Lek
Free shipping
2, 000 Lek
Free shipping
1, 400 Lek
Free shipping
2, 000 Lek
Free shipping
2, 000 Lek
Free shipping
2, 300 Lek
Free shipping
2, 300 Lek
Free shipping
1, 900 Lek
Free shipping
950 Lek
Free shipping
6, 000 Lek
Bli në BalkMall

Mënyrat e Pagesave

Transport i Shpejtë

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë & Kosovë

Mundësi Kthimi / Ndërrimi

Ju mund të Ktheni ose Ndërroni Produktin