Veshje Murale 3D 8mm ꟾ Leter Muri

BM378723
300 Lek
Availability: 111 item(s)
+
Add to wish list
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...

Permasat : 77cm*70cm

Trashesi 8mm e GarantuarZbukuroni Ambientet tuaja me keto Veshje Murale 3D ne forme tulle. 

  • Material i gomuar
  • Rezistent ndaj lageshtires
  • Me vetengjitje
  • Pritet dhe vendoset shume thjesht
  • Ngjitje cilesore dhe afatgjate
  • Pastrohen lehtesisht

Permasat e nje cope jane 77cm*70cm dhe trashesi 8mm (e garantuar)

Letrat murale jane ne ngjyre roze ne formen e tulles. 

Ideale per t'i vendosur ne dhomen e vajzave apo ne dhomen e gjumit per nje atmosfere mjaft fine dhe moderne.

Dizajni i thjeshte me ngjitese biadeziv, e ben praktike dhe te thjeshte per ta vendosur.

Jane te sigurta, jo toksike, pa aroma, te papershkueshme nga uji.

Kunder zhurmave per nje ambjent te ngrohte ne shtepine tuaj.

Material PVC, shkume e gomuar, qe mund ta ngjisni ne mur, xham, pllaka dhe siperfaqe te tjera qe jane te lemuara.

Kujdes! Per ta vendosur, duhet te pastroni mire siperfaqen, si dhe me pas hiqni ngjitesin dhe ta vendosni me kujdes. Mund ta prisni lehtesisht ne formen qe deshironi dhe vendin ku keni per ta vendosur.

Dimensionet:
77cm*70cm*8mm

No reviews found

Similar products

Free shipping
3, 300 Lek
Free shipping
2, 800 Lek
Free shipping
2, 500 Lek
Free shipping
Save 33%
1, 500 Lek 1, 000 Lek
Free shipping
Save 33%
3, 000 Lek 2, 000 Lek
Free shipping
Save 23%
2, 600 Lek 2, 000 Lek
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase