Dekoruese per vazo

BM012478
3, 300 Lek
In stock
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron dhe kontr...
Transporti
Pagesat

Mbajtese dekorative per vazo, metalike te lyera ne menyre profesionale.

Perdorimi ne ambiente te brendshme dhe te jashtme. 

Permasat e dekorueses jane: 82cm*70cm*27cm

Shenim: Ne shesim vetem mbajtesen dekorative, jo vazot e luleve.

Dimensionet:
82cm*70cm*27cm
Materiali:
Metalike
Vendi Prodhimit:
Kine

No posts found

Write a review

Customers also bought

Save 42%
BM563642
Android TV Box MXQ-4K Ktheni televizorin tuaj ne smart tv me kete android tv box.  Ben te mundur lidhjen e televizorit tuaj me internet nga ku me pas mund te shikoni video, filma ose luani lojra te ndryshme.  Ram: 1 GB Memorje e brendshme: 8 GB
Vendi ProdhimitKine
6, 000 Lek 3, 500 Lek
You save: 2, 500 Lek
In stock

Similar products

Save 20%
Promotion
1, 800 Lek 1, 440 Lek
Save 20%
Promotion
7, 500 Lek 6, 000 Lek
Save 20%
Promotion
2, 400 Lek 1, 920 Lek
Save 20%
Promotion
2, 400 Lek 1, 920 Lek
Save 20%
Promotion
1, 000 Lek 800 Lek
Save 20%
Promotion
6, 200 Lek 4, 960 Lek
Save 20%
Promotion
2, 400 Lek 1, 920 Lek
Bli në BalkMall

Mënyrat e Pagesave

Transport i Shpejtë

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë & Kosovë

Mundësi Kthimi / Ndërrimi

Ju mund të Ktheni ose Ndërroni Produktin