Friteze Profesionale 2L

BM6711659
5, 000 Lek
Availability: 5 item(s)
+
Add to wish list
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Friteze Profesionale 2L

Friteze mjaft praktike dhe ideale per skuqjen e ushqimeve tuaja te preferuara si: patate, perime, krahe pule, mish apo peshk ne menyren me te thjeshte.

Koshi eshte rrjete dhe ena e vajit eshte e levizshme.

Veshje e enes eshte material inoks i cilesise se larte.

Me termostat te rregullueshem qe nuk lejon djegien e ushqimit.

Ju mund te gatuani ushqimet tuaja te preferuara vetem ne pak minuta.

Me indikator per te rregulluar temperaturen per rezultate sa me te mira ne skuqje.

Kapaku, shporta dhe doreza e shportes jane te pershtatshme per t’i vendosur ne pjatalarese. 

  • Permasat: 20 x 23 x 21cm
  • Marka: Krugener
  • Modeli: KG-8083
  • Kapaciteti: 2 L
  • Fuqia: 900W
  • Ene jo ngjitese
  • Filter i levizshem

No reviews found

Similar products

Free shipping
13, 000 Lek
Free shipping
4, 000 Lek
Free shipping
2, 500 Lek
Free shipping
4, 000 Lek
Free shipping
3, 000 Lek
Free shipping
1, 500 Lek
Free shipping
1, 600 Lek
Free shipping
3, 500 Lek
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase