Set Aksesoresh per Kuzhine

Free shipping
BM0871136
1, 500 Lek
In stock
Price in points: 1500 points
+
Add to wish list
Anja's Home
Anja's Home është dyqani më i ri online me produktet më cilësore për shtëpinë tuaj, du...
Transporti
Pagesat
Our advantages
  • — Mundësi Kthimi/Ndërrimi
  • — Njoftime me e-mail
  • — Çmime Fantastike


Set Aksesoresh per Kuzhine

Seti perbehet nga 7 aksesore te ndryshem. 

Set i aksesoreve eshte material plastike dhe perzierje çelik - inoks, cilesi e larte.

Mjaft praktike dhe perdoren me lehtesi.

Bishti prej plastike ben qe te mos digjeni ndersa i perdorni. 

Pastrohen me lehtesi. 

Lartesia: 40 cm

No posts found

Write a review

Customers also bought

Free shipping
BM9841124
Xhezve Elektrike Sokany SK-205 Material mjaft cilesor, perzierje çelik & inoks dhe plastike Shume praktike, mund ta merrni kudo me vete.  Shume fuksionale, xhezven e perdorni jo vetem per te bere kafe, por edhe per te bere çaj, per te ngrohur qumeshtin, ujit dhe me shume, sipas nevojave...
1, 500 Lek
In stock
Free shipping
BM7761140
Set Filxhanesh per kafe Seti permban 6 filxhane dhe 6 pjata, zbukuruar me detajet e te kuqes dhe te zezes I perbere nga porcelan cilesor, ky set filxhanesh do te duket mjaft bukur ne bufene tuaj.  Mjaft praktike ne perdorim Shijoni ndryshe kafen me te dashurit dhe miqte tuaj.
1, 100 Lek
In stock

Similar products

Free shipping
3, 000 Lek
Free shipping
2, 000 Lek
Free shipping
1, 400 Lek
Free shipping
2, 000 Lek
Free shipping
2, 000 Lek
Free shipping
2, 300 Lek
Free shipping
2, 300 Lek
Free shipping
1, 900 Lek
Free shipping
950 Lek
Free shipping
1, 400 Lek
Bli në BalkMall

Mënyrat e Pagesave

Transport i Shpejtë

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë & Kosovë

Mundësi Kthimi / Ndërrimi

Ju mund të Ktheni ose Ndërroni Produktin